Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Vanquish krijgt DLC binnen 3 dagen

Drie nieuwe wapens.

Binnen welgeteld 3 dagen verschijnt een bescheiden DLC-pakketje voor Vanquish. Je weet wel, die futuristische shooter waar het spelen met versnelling en slowmotion centraal staat.

Het pakket heeft de naam Tri-Weapon meegekregen, en de reden daarvoor ligt uiteraard voor de hand. De drie nieuwe wapens die je voor 160 Microsoft Points of €1,49 kunt aanschaffen zijn het krachtige Boost Machinegeweer, het Anti-Pantser Pistool en het indrukwekkende Laserkanon, dat een verkleinde versie is van de lasers waarover de ruimteschepen beschikken.

Een beetje extra vuurkracht om de talloze dreigingen in het spel te overleven kan nooit kwaad, lijkt ons.

Onderwerpen in dit artikel

Volg onderwerpen en we e-mailen je wanneer we iets nieuws publiceren over dit onderwerp.  Beheer de instellingen voor je meldingen.

Over de auteur
Odin van Schoote avatar

Odin van Schoote

Benelux Editor

Odin is redacteur sinds januari 2010 en kan het best worden omschreven als een blonde God. Ook heeft hij iets met parallelle universa naar het schijnt.

Reacties