Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Trine 3 volgende week uit op Steam Early Access

Bevat alleen de eerste twee levels.

Ontwikkelaar Frozenbyte laat weten dat Trine 3: The Artifacts of Power vanaf volgende week beschikbaar is op Steam Early Access. De game kost 19,99 euro.

De Early Access-versie van Trine 3 bevat enkel de eerste twee levels van de game. Deze zijn lokaal en online coöperatief te spelen. Frozenbyte meldt echter dat online co-op nog in de beginfase zit en daarom kampt met de nodige bugs.

Trine 3 is de eerste Trine-game met volledige 3D-omgevingen. De eerste twee games in de reeks bewegen enkel op een tweedimensionaal vlak. De personages Pontius, Zoya en Amadeus keren ook voor dit deel terug.

Trine 3 werd vorige maand officieel aangekondigd. De volledige release van de game staat gepland voor zomer 2015.

Onderwerpen in dit artikel

Volg onderwerpen en we e-mailen je wanneer we iets nieuws publiceren over dit onderwerp.  Beheer de instellingen voor je meldingen. .

Over de auteur
Mathijs Proos avatar

Mathijs Proos

Redacteur

Mathijs heeft een voorliefde voor eigenzinnige spelwerelden en eindeloos lange dialogue trees. Is ook een ongegeneerde bordspellenfanaat.

Reacties