Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Super Mario Odyssey krijgt gratis Rango-kostuum

Mogelijk meer op komst.

Super Mario Odyssey krijgt een gratis outfit in de vorm van een Rango-kostuum. Dat laat Nintendo weten via Twitter.

Het Rango-kostuum is gebaseerd op de gelijknamige baas in Super Mario Odyssey. Eerder gaf Nintendo al een andere outfit weg. In februari lekte het nieuws naar buiten dat een hele reeks baasoutfits gepland staat voor de game.

Super Mario lijkt het lang niet slecht te doen aan de kassa. Zo maakte Nintendo in april bekend dat Super Mario Odyssey tien miljoen keer is verkocht.

Yvo beloonde vorig jaar de game met een Essentieel-badge. Zijn Super Mario Odyssey review lees je hier.

Onderwerpen in dit artikel

Volg onderwerpen en we e-mailen je wanneer we iets nieuws publiceren over dit onderwerp.  Beheer de instellingen voor je meldingen.

Over de auteur
Maarten Denoo avatar

Maarten Denoo

Pietje-precies

Keerde het multiplayergeweld de rug toe en verdiept zich nu vooral in actie-RPG’s en co-opgames. Doctoraatsstudent gamen / gokken aan KUL.

Reacties