Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

PlayStation Now lanceert volgende week in Noord-Amerika

Voor vijftien dollar per maand.

Sony's videogame-streamingsdienst PlayStation Now lanceert op 13 januari in Noord-Amerika. Dat maakt het bedrijf vandaag bekend.

Er zijn twee abonnementen beschikbaar. Voor één maand betaal je twintig dollar. Voor drie maanden bedraagt de prijs 45 dollar, wat neerkomt op ongeveer vijftien dollar per maand.

De dienst is eerst beschikbaar op PlayStation 4 en er zijn meer dan honderd PlayStation 3-games beschikbaar. Er komen later nog meer games bij.

Volgens eerdere geruchten zou PlayStation Now in het begin van 2015 ook naar Europa komen. De dienst is hier echter nog niet beschikbaar.

Volgens een woordvoerder van Sony "is er op dit moment nog geen extra informatie." Sony verklaarde eerder wel al dat Europa een meer complexe regio is dan Noord-Amerika, omdat er verschillende internet-providers zijn en de verbindingssnelheid sterk verschilt van land tot land.

Onderwerpen in dit artikel

Volg onderwerpen en we e-mailen je wanneer we iets nieuws publiceren over dit onderwerp.  Beheer de instellingen voor je meldingen.

Over de auteur
Carl Vander Maelen avatar

Carl Vander Maelen

Muggenzifter

Gepassioneerde gitarist die games zoveel als mogelijk in zijn doctoraat in het Recht probeert te betrekken.

Reacties