Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Pikmin 3 wordt getoond op E3

Langverwachte game voor Wii U wordt eindelijk getoond.

Nintendo heeft bevestigd dat Pikmin 3 getoond zal worden op de E3. De titel is al in ontwikkeling sinds vier jaar geleden, oorspronkelijk voor de Wii maar nu voor de Wii U. Shigeru Miyamoto is de grote man achter de ontwikkeling. Miyamoto zei dat iedereen die van de originele Pikmin games hield, ook van Pikmin 3 zal houden.

De Pikmin-serie is een serie van real time strategy games, waarbij de speler een horde plant-achtige wezens, de Pikmin, bestuurt. De laatste Pikmin-game kwam in 2004 uit voor de GameCube.

Naast de Pikmin showcase, bevestigde Miyamoto ook het tonen van een game in de Super Mario Bros. serie. De game zou lijken op wat er getoond werd op het Wii U onthullingsfilmpje op de E3 2011.

Een oude trailer demonstreert de kracht van de Wii U.
Over de auteur
Korneel Deschamp avatar

Korneel Deschamp

Editor Eurogamer Benelux

Korneel is een redacteur van Eurogamer die zich vooral met PC games bezighoudt, al neemt hij ook wel eens een DS vast. Voor dansgames doet hij vlug een stap opzij, al mag je zijn tactisch brein altijd inzetten voor een RTS.

Reacties