Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Nieuwe Banjo-Kazooie game getoond

Goedgekeurd door Rare.

Bezoekers aan het South by Southwest (SXSW) festival in Texas konden afgelopen weekend een interactieve Banjo-Kazooie 'experience' spelen.

De game is het werk van ontwikkelaar Audience Entertainment. Deze studio specialiseert zich in games die je met een groep speelt. In de speciale Banjo-Kazooie game beweegt een groot aantal mensen de armen heen en weer om zo een vliegende Banjo en Kazooie door een netwerk van grotten te manoeuvreren.

Ontwikkelaar Rare laat weten erg tevreden te zijn over de game, maar laat verder niks los over een mogelijk Banjo-Kazooie vervolg. Een aantal voormalige Rare-medewerkers hebben onlangs wel gameplaybeelden van een spirituele opvolger van de game getoond.

Onderwerpen in dit artikel

Volg onderwerpen en we e-mailen je wanneer we iets nieuws publiceren over dit onderwerp.  Beheer de instellingen voor je meldingen. .

Over de auteur
Mathijs Proos avatar

Mathijs Proos

Redacteur

Mathijs heeft een voorliefde voor eigenzinnige spelwerelden en eindeloos lange dialogue trees. Is ook een ongegeneerde bordspellenfanaat.

Reacties