Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Modder gebruikt GTA 5 engine om Vice City na te bouwen

Work in progress.

Een modder gebruikt de Grand theft Auto 5 engine om de stad uit Grand Theft Auto: Vice City na te bouwen. De mod heeft nog geen releasedatum.

Een twaalf minuten durend filmpje laat zien hoe het project er nu voor staat. Zo is Vice City al voor een groot deel nagebouwd, compleet met palmbomen en voertuigen die rechtstreeks uit de jaren 80 afkomstig zijn. Veel gebouwen missen echter nog scherpe textures. Ook de karakteristieke Vice City-muziek ontbreekt nog.

Grand Theft Auto 5 is sinds april verkrijgbaar voor de pc. Een overzicht van de meest populaire GTA 5 mods vind je op de site. We hebben ook de GTA cheats voor pc.

Onderwerpen in dit artikel

Volg onderwerpen en we e-mailen je wanneer we iets nieuws publiceren over dit onderwerp.  Beheer de instellingen voor je meldingen.

Over de auteur
Mathijs Proos avatar

Mathijs Proos

Redacteur

Mathijs heeft een voorliefde voor eigenzinnige spelwerelden en eindeloos lange dialogue trees. Is ook een ongegeneerde bordspellenfanaat.

Reacties