Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Kero Blaster krijgt PlayStation 4 release

Van de maker van Cave Story.

Ontwikkelaar Daisuke Amaya laat weten dat platformer Kero Blaster naar de PlayStation 4 komt. De game lanceert op 11 april op de console.

Je speelt in Kero Blaster als een kikker die teleportatiemachines moet schoonmaken. Bedenker Amaya was in het verleden onder andere verantwoordelijk voor Cave Story.

Kero Blaster is al sinds 2014 speelbaar op de pc en op iOS-apparaten. De PlayStation 4-versie van de game bevat standaard een extra moeilijkheidsgraad. Deze optie is pas later aan de pc- en iOS-versie toegevoegd.

Onderwerpen in dit artikel

Volg onderwerpen en we e-mailen je wanneer we iets nieuws publiceren over dit onderwerp.  Beheer de instellingen voor je meldingen. .

Over de auteur
Mathijs Proos avatar

Mathijs Proos

Redacteur

Mathijs heeft een voorliefde voor eigenzinnige spelwerelden en eindeloos lange dialogue trees. Is ook een ongegeneerde bordspellenfanaat.

Reacties