Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Hellblade: Senua's Sacrifice trailer toont gevechtssysteem

Een vrouwelijke Dante.

Ontwikkelaar Ninja Theory brengt een trailer voor Hellblade: Senua's Sacrifice uit waarin het gevechtssysteem wordt getoond.

De ontwikkelaar gebruikt tevens een eigen motion capature studio om met acteurs de personages tot leven te wekken. Ninja Theory laat in een tweede trailer zien hoe dit precies tot stand komt.

Hellblade: Senua's Sacrifice is in 2014 onthuld. De game moet dit jaar uitkomen op de pc en de PlayStation 4. Een exacte releasedatum is nog niet bekend.


Nog eventjes tijd? Dit is ook interessant:

Getagged als
Over de auteur
Johnny van Spronsen avatar

Johnny van Spronsen

Barbaar

Johnny is killer dan het staal dat zijn tegenstanders doorklieft. Hij verplettert vijanden, drijft de overlevenden lachend voor zich uit en luistert met plezier naar de klaagzang van de verliezers.

Reacties