GTA Online trailer bevat mogelijk hint naar GTA 6
Wordt het lange wachten binnenkort beloond?
Alerte fans hebben mogelijk een eerste echte verwijzing naar het bestaan van GTA 6 gevonden. In een nieuwe trailer voor GTA Online hebben ze een reeks GPS-coördinaten ontdekt. Als je die ingeeft in Google Maps, kom je terecht in Virginia in de Verenigde Staten.
— Rockstar Games (@RockstarGames) November 19, 2020
Dat is op zich niet bijzonder. Als je echter de exacte locatie beter bekijkt, zie je een kronkelweg die het Romeinse cijfer VI - oftewel 6 - lijkt te vormen. Mogelijk is dat toeval, maar dit zou best eens de eerste concrete verwijzing naar het bestaan van GTA 6 kunnen zijn.

Hoewel het zo goed als zeker is dat GTA 6 in ontwikkeling is, zwijgt Rockstar Games voorlopig in alle talen over het bestaan ervan. Eerder deze maand bekende Strauss Zelnick, de CEO van uitgever Take-Two, wel dat GTA 6 waarschijnlijk meer dan 60 euro zal kosten. We hebben alvast ook even alle GTA 6 geruchten voor je opgelijst.