Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Goat Simulator vanaf 11 augustus beschikbaar op PS3 en PS4

Inclusief nieuwe GoatVR-modus.

Goat Simulator is vanaf 11 augustus op de PlayStation 3 en PlayStation 4 beschikbaar. Dat kondigt Sony op zijn PlayStation Blog aan.

Het betreft dezelfde versie die eerder dit jaar op de Xbox One uitkwam. Wel voegt ontwikkelaar Coffee Stain Studios de GoatVR-modus toe. Deze optie stelt je in staat om de spelwereld door de ogen van een geit te bekijken. Je kunt GoatVR nog niet spelen met een Virtual Reality-helm.

In Goat Simulator bestuur je een geit waarmee je chaos veroorzaakt in een open wereld. De game beloont de schade die je maakt met punten. De onrealistische physics engine doet zo ook een duit in het zakje. Goat Simulator is al beschikbaar voor de pc, Xbox 360, Xbox One, Android en iOS.

Onderwerpen in dit artikel

Volg onderwerpen en we e-mailen je wanneer we iets nieuws publiceren over dit onderwerp.  Beheer de instellingen voor je meldingen.

Over de auteur
Patrick Just de la Paisières avatar

Patrick Just de la Paisières

Redacteur

Gepassioneerd gamer met een lichte voorkeur voor open wereld-RPG's. Houdt ook van reizen, films, series, gadgets en voetbal.

Reacties