Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Gerucht: Rocksmith 2014 naar PlayStation 4 en Xbox One

Reeds behandeld door ESRB.

Rocksmith 2014 wordt mogelijk overgezet naar de PlayStation 4 en de Xbox One. De game die je gitaar leert spelen is beoordeeld door leeftijdsclassificatiebureau ESRB (Entertainment Software Rating Board) en diens Koreaanse tegenhanger.

Eerder verscheen deze versie van de game al op de Engelse webshop Zavvi en de Italiaanse Amazon-website. Daarnaast meldt Amazon dat je de bijgekochte downloadbare uitbreidingen gratis kunt overzetten, van de PlayStation 3 en de Xbox 360 naar de PlayStation 4 en de Xbox One. Ubisoft heeft de overzet nog niet bekendgemaakt.

Rocksmith 2014 kwam vorig jaar uit voor de pc, PlayStation 3 en Xbox 360. De game is gestroomlijnder dan zijn voorganger en biedt meer opties voor aspirant-gitaristen en -bassisten. Voor een uitgebreidere blik op de titel lees je de Rocksmith 2014 review op Eurogamer Benelux.

Over de auteur
Niels Jani avatar

Niels Jani

Tekstspuier

Niels heeft een ongezonde obsessie voor alles wat met gamen te maken heeft. Zijn therapeut raadde hem dan ook aan om voor Eurogamer te beginnen schrijven.

Reacties