Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Funcom toont eerste gameplay Conan Exiles

Vechten en nederzettingen bouwen.

Ontwikkelaar Funcom toont de eerste gameplaybeelden van open wereld survival game Conan Exiles. In de trailer zie je kort wat gevechten en hoe je nederzettingen kunt bouwen.

De game bevindt zich nog in een vroeg stadium. Aankomende zomer lanceert de pc-versie van Conan Exiles via Steam Early Access. De PlayStation 4- en Xbox One-versies volgen later.

Funcom werkt aan drie Conan games, waarvan Conan Exiles de eerste is. De overige twee games worden later in 2016 onthuld. Begin dit jaar raakte er meer details over Conan Exiles bekend.


Nog even tijd? Lees dan ook:

Over de auteur
Johnny van Spronsen avatar

Johnny van Spronsen

Barbaar

Johnny is killer dan het staal dat zijn tegenstanders doorklieft. Hij verplettert vijanden, drijft de overlevenden lachend voor zich uit en luistert met plezier naar de klaagzang van de verliezers.

Reacties