Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Final Fantasy 15 krijgt online multiplayer DLC

De Roadtrip-met-vrienden-epos is dan helemaal compleet.

Final Fantasy 15 krijgt online multiplayer via DLC, aldus Square Enix.

De DLC is onderdeel van de Season Pass, waar vier stuks content in zit. De eerste drie DLC zijn verhaalgedreven en focussen elk op een lid uit Noctis zijn vriendenkring. De vierde bevat Noctis en brengt de groep weer bij elkaar middels een online multiplayer uitbreiding.

Square Enix laat nog geen details vrij over hoe de multiplayer ten uiting komt. De verhaalgedreven DLC krijgen elk specifieke gameplay- en artstijlen. Gladio's DLC is actievol, die van Ignis is tactischer en Prompto's verhaal neemt meer de vorm van een shooter aan.

Concept art voor Prompto's DLC.

Elk stuk DLC bevat nieuwe locaties en verhaallijnen. De ontwikkelaar laat weten dat 'ze erg nauw zijn verbonden met het hoofdverhaal van [de game]'. Over de lengte van de DLC vertelt Square Enix dat 'het meer om de ervaring gaat dan de daadwerkelijke speelduur'.

Final Fantasy 15 komt uit op 29 november. Bekijk hier de Final Fantasy 15 Omen trailer.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Final Fantasy XV

PS4, Xbox One, PS3

Related topics
Over de auteur
Sander van Leth avatar

Sander van Leth

Retrogamesnob

Sander speelt zo'n beetje alles wat los en vast zit, als het maar beweegt. Is er heilig van overtuigd dat er niets mooier klinkt dan de muziek van de SNES.

Reacties