Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Euro Truck Simulator 2: Italia DLC aangekondigd

Bella Italia.

Ontwikkelaar SCS Software voegt Italië toe aan Euro Truck Simulator 2. De Italia DLC lanceert later dit jaar.

De DLC voegt het zuidelijke gedeelte van Italië aan de game toe. SCS Software belooft onder andere 'bergwegen door de Apennijnen, waar tunnels en bruggen worden afgewisseld met mooie uitzichten en verre horizonten'. De DLC biedt eveneens een hoge concentratie aan steden en industrie.

Het noordelijke deel van Italië is momenteel reeds beschikbaar in de game. Die regio krijgt eveneens een opknapbeurt. De aanpassingen zijn toegankelijk voor alle eigenaars van de game.

Er is nog geen exacte releasedatum of prijs voor de DLC onthuld. Euro Truck Simulator 2 lanceerde in 2012 voor de pc.

Onderwerpen in dit artikel

Volg onderwerpen en we e-mailen je wanneer we iets nieuws publiceren over dit onderwerp.  Beheer de instellingen voor je meldingen. .

Over de auteur
Michiel De Coninck avatar

Michiel De Coninck

Nostalgicus

Michiel kijkt met veel nostalgie terug naar 'de goede oude tijd', toen de Sega Dreamcast nog hip was en DLC nog gewoon een expansion heette. Hij heeft verder een onverklaarbare voorliefde voor point-and-click adventure games.

Reacties