Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Destiny 2 Prestige raid uitgesteld

Vist achter het net.

De Prestige-versie van de Leviathan raid uit Destiny 2 is uitgesteld. Deze zou vandaag uitkomen.

Het ontwikkelteam heeft een exploit gevonden tijdens het testen, die volgens hen 'de uitdaging uit de encounters wegneemt'. De raid komt nu op woensdag 18 oktober uit, om 7 uur 's avonds.

Vandaag start wel zoals gepland het Iron Banner evenement. Daarbij komt een nieuwe PvP-map genaamd Distant Shore. De Destiny 2 review lees je nogmaals op de site.

Onderwerpen in dit artikel

Volg onderwerpen en we e-mailen je wanneer we iets nieuws publiceren over dit onderwerp.  Beheer de instellingen voor je meldingen. .

Over de auteur
Sander van Leth avatar

Sander van Leth

Retrogamesnob

Sander speelt zo'n beetje alles wat los en vast zit, als het maar beweegt. Is er heilig van overtuigd dat er niets mooier klinkt dan de muziek van de SNES.

Reacties