Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Dead Cells krijgt mobiele versie

Eerst voor iOS, nadien voor Android.

Ontwikkelaar Motion Twin maakt bekend dat er een mobiele versie van sidescroller Dead Cells in de maak is. Deze zomer lanceert de game voor iOS. Later volgt er ook een versie voor Android. De port is in handen van Playdigious.

De mobiele versie krijgt onder andere een nieuwe interface en aanpasbare knoppen voor besturing met touch controls. Daarnaast is er ook ondersteuning voor externe controllers en is er een afzonderlijke auto-hit modus.

De mobiele port van Dead Cells kost 10 euro. Wanneer de Android-versie uitkomt, is momenteel nog onduidelijk. In afwachting vind je op de site onze Dead Cells review.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dead Cells

Android, PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Related topics
Over de auteur
Michiel De Coninck avatar

Michiel De Coninck

Nostalgicus

Michiel kijkt met veel nostalgie terug naar 'de goede oude tijd', toen de Sega Dreamcast nog hip was en DLC gewoon een expansion heette. Hij heeft verder een onverklaarbare voorliefde voor point-and-click adventure games.

Reacties