Skip to main content

PhilipCR

#0395
PhilipCR avatar
Registered 7 augustus 2008
Reacties 89
Reacties
Killzone 3 (multiplayer hands-on)

Ik moet zeggen dat deze preview m'n interesse in Killzone 3 heeft doen stijgen! Vooral die filmpjes waarin een speler die goed speelt de hoofdrol vertolkt klinken erg uniek, terwijl het gewoon weer tijd is dat de PS3 een nieuwe, exclusieve shooter MP-ervaring ontvangt!

Professor Layton en de Verloren Toekomst

Ik wil nu echt zo snel mogelijk met deze game aan de slag gaan.

@Maarten,

Het spel is naast in het Nederlands toch ook nog steeds gewoon in het Engels in te stellen, of niet? Ik vind het een mooi gebaar van Nintendo dat jongere gamers met de game aan de slag kunnen gaan, maar persoonlijk hoor ik toch liever gewoon Engelse dialogen.

PSPgo wordt stuk goedkoper

Ik ben eveneens nooit fan geweest van de PSPgo, maar dan vooral omdat ie bij mij niet lekker in de hand ligt. Ik blijf gewoon m'n PSP Fat gebruiken, al doe'k dat ook enkel maar voor de nieuwe God of War en mogelijk Patapon 3

BlizzCon 2010 roundup

Damn, ik moet nog steeds een opzoeken wat Tenacious D allemaal uitgestoken heeft tijdens de slotshow!

On topic: ziet ernaar uit dat er niet zo heel veel interessants te rapen viel op de BlizzCon dit jaar. Ik denk da'k in 2012 maar eens naar daar zal gaan, wanneer Blizzard de nieuwe MMO laat zien...kan ik vervolgens nog een jaar of 5 die eerste trailer steeds opnieuw bekijken voordat het uitkomt ;-)

Apocalyps in Red Dead: Redemption

@XOdinX

Da's nog eens een goed idee! Ik denk niet dat we al ooit een DLC-award gedaan hebben op EG.be - let's make it happen!

On-topic: Undead Nightmare Pack zal voor mij denk ik de eerste RDR-DLC worden die'k ga kopen...als wacht ik misschien toch gewoon op de stand-alone DLC-disc die er binnenkort uitkomt met alle DLC in één keer op!

Wii Party

Ik moet zeggen dat ik Wii Party een van de tofste Wii-partygames tot nu toe vind. Echt verrassend hoeveel minigames er speelbaar zijn, sommige zelfs met echt originele spelconcepten erin.

Ohw, en de reis rond de wereld game vond ik net een hele leuke modus om te spelen. Alleen die verdomde tuut-tuut-presentator die je uitleg geeft over alles wat er in het spel te vinden werkte na 5 minuten al op m'n zenuwen.

Toch helemaal eens met deze score! Goed werk Jasper, en goed werk Nintendo!

Regisseur Unchartedfilm bekend

Ik vond vooral Three Kings van David O. Russell een leuke film. Of hij geschikt is om Uncharted te verfilmen blijft natuurlijk nog maar de vraag.

En wie Nathan Drake moet spelen? Misschien gewoon Nolan North, de kerel die de stem van Drake al twee keer deed? Zo lang het maar niet Brendan Fraser zal worden ben ik al blij!

Yu Suzuki wil nieuwe Shenmue game

Shenmue III zou ongelofelijk vet zijn, al vraag ik me af in hoeverre Sega dat gemis al niet opvulde met alle Yakuza games die ze uitgebracht hebben. Ik zie die reeks zeker als de spirituele opvolger van Shenmue, al zou the real deal natuurlijk nog een stuk stoerder zijn!

Komen Amplitude en Frequency terug?

Best grappig, ik merk eigenlijk nu pas op dat beide titels termen zijn afkomstig uit de muziekwereld

Maar on topic: make this happen! Desnoods gewoon een re-release op PSN/XLBA/andere digitale kanalen met de optie om nieuwe tracks in de vorm van DLC te downloaden. Mijn geld hebben ze alvast mocht Harmonix die beslissing nemen!

Sony op F.A.C.T.S. met o.a. 3D-gaming en Gran Turismo 5!

@ Inothep

Wacht maar, dit is slechts het begin ;-) Binnenkort meer!

Mafia II

@XOdinX & Yahiko

De vier die EG.net gaf is erg laag voor Mafia II, maar zoals Yahiko aangeeft kan het best wel zijn dat de reviewer in kwestie zich sneller gaat storen aan de manier waarop ontwikkelaar 2K Czech hun spel hebben gemaakt. Ikzelf vond het een vermakelijke achtbaanrit vol met actie en een tof verhaal om te volgen.

Of de eerste Mafia nu beter was of niet is een moeilijke kwestie. Voor 2002, toen het origineel uitkwam, was Mafia zonder twijfel een sublieme game, en dat is hij nu nog steeds. Mafia II is eveneens een leuk spel, maar anno 2010 zijn we simpelweg meer gewoon doordat de concurrentie niet bepaald stil gezeten heeft.

Ik kijk trouwens wel uit naar de DLC voor Mafia II, Jimmy's Vendetta! Het ziet ernaar uit dat de ontwikkelaar enkele kritiekpunten die ik had al heeft kunnen wegwerken!

StarCraft film mogelijk met juiste partner

Lang, maar in elk geval eenvoudiger om te onthouden dan bijvoorbeeld "The Imaginarium of Doctor Parnassus" of, nog erger, "Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb".

De Sims Middeleeuwen

Ridders? De gemiddelde jonkvrouw?

Epic Mickey krijgt Collector's Edition

Laten we hopen dat deze ook naar Europa zal komen ! Epic Mickey is zo'n game die absoluut in de vorm van een CE mag verschijnen, en dit zou er mogelijk opnieuw eentje zijn die ik me ga aanschaffen!

Mysterieuze Sony game onderweg

Whoeps, volgens deze link gaat het gewoon over de Japanse aankondiging van LittleBigPlanet 2...beetje een teleurstelling mocht het daadwerkelijk zo zijn...

Mysterieuze Sony game onderweg

Ik heb geen idee wat het gaat worden, maar om de een of andere manier moest ik bij het bezoeken van de site denken aan Agent, de game die Rockstar exclusief zal maken voor de PlayStation 3...maar aan de andere kant lijkt het me vreemd dat ze die game zouden lanceren op een website waarop een heleboel tekst in het Japans staat.

Afwachten geblazen dan maar!

Gerucht: Brad Pitt speelt John Marston

Een verfilming van Red Dead Redemption? Aan de ene kant ben ik blij dat er weer een western komt - er kunnen er nooit genoeg zijn - maar aan de andere kant vraag ik me af hoeveel deze film (mocht 'ie er daadwerkelijk komen) met de game te maken zal hebben, buiten de naam en de naam van het personage.

Wel interessant nieuws, de moeite om op te volgen!

Lara Croft and the Guardian of Light

@ Tarmuyi,

De gevechten zijn in je eentje best pittig rond het einde van het spel, maar als je met twee speelt valt de moeilijkheidsgraad best mee. Wij hebben de game getest op de standaard moeilijkheidsgraad (in dit geval medium), maar op easy spelen is natuurlijk ook nog altijd een optie.

Groot voordeel voor als je met je vriendin deze game wil spelen is dat ze zich geen zorgen moet maken om het besturen van de camera. Volgens mij ligt daar vaak het probleem bij mensen die normaal gesproken niet veel games spelen.

En natuurlijk is het prijskaartje ook lekker laag, dus je schiet jezelf in geen enkel opzicht in je voet! Ik zou zeggen: downloaden die hap!

PSP gaat voor een jonger publiek

Gelukkig zijn er toch nog enkele aankomende games voor de PSP waar ik naar uit: God of War: Ghost of Sparta, Patapon 3, Kingdom Hears: Birth by Speel, The 3rd Birthday en Valkyria Chronicles 2!

Was ook te verwachten dat Sony deze move ging doen nu het bijna zeker is dat er een opvolger voor de PSP op de markt komt. PS2 is ook meer kiddy geworden toen de PS3 er eindelijk kwam.

Scott Pilgrim vs. The World

Erg knap geschreven review Steph! Mijn laatste twijfels of ik deze titel al dan niet zou downloaden zijn nu volledig weg, I'm gettin' it NOW!

Heb je zelf trouwens de stripreeks gelezen? Is die ook de moeite om eens op te sporen?

EA mogelijke uitgever van Portal 2

Als EA ook nog eens Portal gaat uitgeven is hun line-up echt ongekend sterk het komende jaar! En volgens mij kan het ook helemaal geen kwaad dat een grootmacht als EA als uitgever dienst doet. Het zou dan mogelijk resulteren in veel marketing rond Portal 2, waardoor meer mensen met deze toekomstige topper (of dat verwacht ik toch) in aanraking komen.

Multiplayer BioShock Infinite onzeker

Voor mij mogen ze het competitieve multiplayer laten voor wat het is. Een online coöp zou echter wel tof zijn gezien je samen met een ander personage (Elizabeth) speelt, maar ik betwijfel of dat ervan zal komen.

Ik haal deze game wat er ook mag gebeuren enkel en alleen in huis voor de singleplayer. Dus kom op Levine, maak er wat moois van!

Bulletstorm (hands-on)

Ik denk inderdaad dat dit een van de tofste spellen van de eerste helft van volgend jaar zal worden. Ook grappig dat EA met Bulletstorm zelf het perfecte tegengewicht voorziet voor Dead Space 2, die ongeveer een maandje eerder komt.

God of War Collection

...of meedoen aan de prijsvraag hier op Eurogamer natuurlijk en kans maken op een Collector's Edition van God of War III :-D

Sonic the Hedgehog 4: Episode 1

Ik vond vooral de vergelijking met Mirror's Edge leuk gevonden, ik had de overeenkomst tussen beide titels nog nooit opgemerkt!

Verder een heel mooie preview Steph, je hebt me als het ware nog meer pumped gemaakt om Sonic 4 te spelen....misschien eerst de voorgaande delen nog eens spelen :-D