Als je op een link klikt en een aankoop doet, krijgen we mogelijks een kleine commissie. Lees ons redactiebeleid.

Avonturengame Lumini komt deze zomer uit

Als een vis in het water.

Nederlandse ontwikkelaar Speelbaars laat weten dat avonturengame Lumini deze zomer uitkomt. De game wordt uitgebracht op Steam en is speelbaar op pc, Mac en Linux.

Lumini is een avonturengame waarin je een zwerm vliegende wezens bestuurt. Het doel van de game is om al puzzelend en vechtend het hart van de wereld te bereiken. Onderweg kom je gevarieerde omgevingen en monsters van verschillende grootte tegen.

Speelbaars meldt dat Lumini geen tekst, filmpjes of andere onderbrekingen heeft. De game is één doorlopende ervaring die volgens de ontwikkelaar zo'n twee tot drie uur in beslag neemt. Een nieuwe trailer geeft een korte impressie.

Onderwerpen in dit artikel

Volg onderwerpen en we e-mailen je wanneer we iets nieuws publiceren over dit onderwerp.  Beheer de instellingen voor je meldingen.

Over de auteur
Mathijs Proos avatar

Mathijs Proos

Redacteur

Mathijs heeft een voorliefde voor eigenzinnige spelwerelden en eindeloos lange dialogue trees. Is ook een ongegeneerde bordspellenfanaat.

Reacties